E-sigara ve e-shisha 3,6 volt için Sony Konion US18650VTC6 pil min. 3000mAh tip 3120mAh maksimum 30A akım teslimi
E-sigara ve e-shisha 3,6 volt için Sony Konion US18650VTC6 pil min. 3000mAh tip 3120mAh maksimum 30A akım teslimi (US18650VTC6)
Marka : Sony
Stok Miktarı : 0
ADET
Artır Azalt
Murata, gerilim maks şarj Sony Konion US18650VTC6 3120mAh, 3.7V ile 3.6V. 4.2V (düz üst, başsız)
Etkileyici performansıyla Sony tarafından geliştirilen yüksek kaliteli bir Li-ion pil veya yüksek akım hücresi. Yüksek kapasite değerleri ve yüksek güç hazırlığı nedeniyle, Sony'nin VTC6 pillerinin kullanımı neredeyse tüm alanlarda mümkündür. Bununla birlikte, Sony batarya 20A'e kadar deşarj akımlarıyla ideal değerleri ve güvenli değerleri elde eder
teknik veriler:
Sony Konion US18650 VTC6 30A'e kadar deşarj akımı
Yazın. Kapasite 3120mAh, min. Kapasite 3000mAh
Nominal gerilim 3.6V - 3.7V
Son şarj gerilimi 4.2V ± 0.05V
Son deşarj gerilimi 2.0V
Önerilen şarj akımı 0, xx - 3A
Maksimum Şarj akımı 0, xx - 5A
mak. 80 ° 30A'ya kadar sıcaklık izleme ile güç dağıtımı
mak. Sıcaklık izleme olmadan güç iletimi 15A
PCB koruma devresi OLMADAN
Artı kutup düz (Düz Üst)
Çap 18,35 mm ± 0,15 mm
Yükseklik 65,0 mm ± 0,2 mm
Ağırlık 46.6 g ± 1.2 gram
CC-CV yükleme prosedürü
Test sonuçları (deşarj eğrisi) buhar aküleri
  • Murata, Sony Konion US18650VTC6 3120mAh, 3.6V - 3.7V, son şarj gerilimi maks. 4.2V (düz üst, başsız)
  • Sony Konion US18650 VTC6 30A'e kadar deşarj akımı tipi. Kapasite 3120mAh, min.Kapasite 3000mAh nominal voltaj 3.6V - 3.7V son şarj voltajı 4.2V ± 0.05V son deşarj voltajı 2.0V
  • Önerilen şarj akımı 0, xx - 3A Maksimum Şarj akımı 0, xx - 5A maks. Maks. 80 ° 30A'ya kadar sıcaklık izleme ile akım teslimi Sıcaklık izlemesiz güç iletimi 15A pozitif kutuplu düz (Düz Üst) çap 18.35 mm ± 0.15 mm yükseklik 65.0 mm ± 0.2 mm ağırlık 46.6 g ± 1